Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Euroopa noorte aasta

jaanuar 28, 2022

2022. aasta on nimetatud Euroopas noorte aastaks. Aasta tunnustab ja tõstab esile noored, kes on saanud hakkama Covid-19 pandeemiast põhjustatud väljakutsetega ja noortele luuakse üle Euroopa võimalusi noortele olulistel teemadel kaasa rääkimiseks ning toimuvad mitmesugused sündmused, kampaaniad ja festivalid. 

Aasta loob noortele võimaluse kaasa rääkida ja osaleda just nendes teemades, mis on noorte jaoks olulised ja mis panustavad noorte ning seeläbi Euroopa tuleviku kujundamisse. Oluliste fookustena on esil haridus ja koolitus, tervis ja vaimne tervis, kliima ja keskkond, digitaliseerumine, kultuur, rahvusvahelised võimalused, noorsootöö võimaluses osalemine ja noorsootöö väärtustamine, töövalmiduse toetamine ning mitmed muud teemad.

Noorteinfoportaal TeeviitHaridus- ja Noorteamet ning Haridus- ja Teadusministeerium kutsuvad kõiki noori Euroopa noorte aastal kaasa lööma, Eestis toimuvaid tegevusi algatama ja osalema mitmesugustes sündmustes.

Hea noor ja noorte- ning haridusvaldkonna tegija – algata temaatilisi kõnelusi või tegevusi ning lisa need Euroopa Noorteportaali kalendrisse, millele leiad ligipääsu siin. Euroopa Noorteportaalist on võimalik tutvuda teiste Euroopa riikide sündmustega ning lugeda noorte kogemuslugusid ja artikleid.

Noorteinfoportaal Teeviit vahendab ja kajastab läbi 2022. aasta Euroopa noorteaasta tegevusi. Jälgi Teeviit portaali ning sotsiaalmeediakanaleid.  Eestis toimuvate tegevuste listi koostatakse ning see on peatselt avaldatud käesolevas rubriigis.

Kui soovid noorteaasta tegevuste korraldamisel kaasa lüüa, kaasa rääkida ning osaleda, oled oodatud liituma noorteinfoportaal Teeviit tiimiga. Kirjuta aadressil teeviit@harno.ee.

Kontakt:
Kadri Koort
Euroopa noorteaasta koordinaator Eestis
tel 735 0387| mob 5695 5279
kadri.koort@harno.ee

Details

Date:
jaanuar 28, 2022
Event Category:
Skip to content