HIRMUDEST VABAKS!

▶ LOE TEKST ETTE

Hirm tuleviku eest– õpi elama momendis ja nautima just praegust hetke olevikus. Meditatsioon: Kujuta ette, et hirm on programm mis tarbib sinu energiat. Sissehingamise käigus tõmba energia mõttes endasse ja peale seda põleta see hirmu “programm” ära. Peale seda suuna oma mõtted teadlikult mujale, kui hirm tuleb tagasi korda sama meditatsiooni.

Kuidas alistada hirmud – Hakka oma hirmudele vastu. Ole enesekindel ja mõtle positiivselt.

Hirmudest vabanemiseks loe siit: https://tervis.postimees.ee/6890236/mis-aitab-hirmudest-vabaneda

Miks inimesed kardavad – Inimesed mõtlevad liialt üle. Inimesed kardavad oma mineviku pärast, et vanad kogemused korduvad. Inimesed kardavad teadmatust. Hirm tuleviku eest ja hirm üksi jääda on ühed suuremad hirmud.

Treenerid hirmude alistamiseks – Psüholoogile saad rääkida oma muredest. Hüpnotisööri juurest saad abi hirmudest üle saamiseks. Täiskasvanud ja sõbrad saavad sind hirmudega aidata.

Mine loodusesse – Kuula looduse teemalisi hääli või muusikat. Jaluta looduses ringi. Veeda öö metsas.

Mida sa kardad – Sa võid karta: Ämblikke, Loomi, Putukaid, Pimedust, kõrgus, Haigusi, Tulevikku, Minevikku, Teadmust,unenägusid,õudusfilme, autoga sõita,lennata,esineda,suhelda võõrastega.

Inimeste hirmud: Mis need on ja kust nad tulevad?– Hirmudele tuleb vastu astuda! Hirmu peetakse suureks nõrkuseks, aga sellega saab toime tulla ning hirmule vastu seista. Hirmudele saab vastu astuda rahustavat muusikat kuulates või ilusatele ja toredatele mälestustele mõelda mida oled kogenud. Täpsemalt lugeda saab hirmudest siit: https://www.hingepeegel.ee/vaimne/hirmud-mis-need-on-ja-kust-nad-tulevad/

Teiste kogemused – Tüdruk kartis kunagi kõrgust, hakkas lõbustusparkides käima ja siis enam ei kartnud kõrgust. Inimene hakkaks mõtlema, et mis siis saab kui seda hirmu poleks. Ta sai peaaegu koguaeg vastuseks ei.

Skip to content