Kaks eestikeelset enesearengu raamatut

▶ LOE TEKST ETTE

Hei!

Paljud inimesed ei tea, mida teha peale kooli edasi ning mis on nende kirg. Kool ei aidanud neil omandada oskusi, mis oleks hädavajalikud. AGA sellele probleemile on lihtne lahendus! Edu Akadeemia ja Inspiratsioon.ee on loonud kaks ideaalset raamatut, mis aitavad leida Su tõelise kire ning palju muudki vajalikku.

Minu elu kutse

Sinus on peidus erakordsed anded, ära jäta maailma sellest kingitusest ilma. Avasta oma tõeline kirg ja rakenda tegelik potentsiaal!

“Minu elu kutse” on see raamat, mille tahad võtta kaasa puhkusele, et teha üks korralik kirehooldus. Et muuta enda praegune töö tähendusrikkamaks või leida täiesti uus suund elus.

Kas sul on teadmatus selle osas, mida sa tegelikult oma elus tegema peaksid või kahtled, et kas see on ikka see õige asi?

Või tead, mis on sinu kirg ja kutsumus, kuid ei näe, kuidas sellega piisavalt sissetulekut teenida? Kas tunned, et sa ei rakenda seda oma tegeliku potentsiaali vääriliselt?

Kas sind hoiab tagasi edasilükkamine ja asendustegevustega tegelemine oma kutsumuse leidmisel või rakendamisel?

Kas oled liiga kriitiline enda suhtes või sul puudub julgus/usk endasse, et oma kutsumust rakendada?

Kui vastad vähemalt ühele küsimusele jah, siis see raamat on sulle!

12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma

Kas oled tundnud, et tahaks oma elu paremaks muuta, aga ei tea, kust alustada ja mida selleks üldse teha tuleks?
Roland Tokko raamat “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga kõik peaksid teadma” räägib lihtsas ja arusaadavas keeles, mida eduks ja õnnelikuks saamiseks teha tuleb. Raamat annab põhiteadmised ja kasulikud nipid 12 tähtsamast valdkonnast, mida koolis ei õpetata, aga milleta edu saavutamine on väga keeruline.
Roland on kokku pannud rahvusvaheliselt tunnustatud edukate inimeste teadmised ning oma kogemused, millest sina saad õppida ja alustada oma elu muutmist väikeste sammude abil.
Kui rakendad ellu kasvõi mõned soovitused, hakkad varsti nägema, kui palju uusi võimalusi su ellu tuleb. Ja kui oled valmis pingutama, on lapsepõlveunistuste teoks tegemine võimalik.

Raamatuid saad soetada nii Apollo kui ka Rahva Raamatu e-poodides.

Raamatu “Minu elu kutse” esimest peatükki saab ka tasuta kuulata! Leiad selle SIIT.

Samuti saab raamatu “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” esimesed peatükid tasuta! Saad need SIIT.


Kermo Nurmeoja

Artikli koostaja

Skip to content